Papier i karton ozdobny Woodstock

Witaj,

jesteś na stronie hurtowni z papierami dla poligrafii, agencji reklamowych.

Specjalizujemy się w imporcie eleganckich wyrobów papierowych.

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy.
Nadal funkcjonuje nasz sklep Papeterra.pl więc możesz tam dokonać zakupu, gdzie będzie Ci wygodniej.

Ceny są takie same, jednakże za przysłanie komentarza dotyczącego funkcjonalności menu ze strony C6papier dostaniesz 10 % rabatu na zakup papierów, lub kopert ozdobnych.

 

 
 

Krojenie papieru

Potrzebujesz dużego formatu?

Bez względu na to, jakiego formatu papieru potrzebujesz, dostosujemy jego wymiary specjalnie według Twoich wymagań. Kroimy wszystkie produkty z kategorii papieru w tradycyjnym formacie poligraficznym. Naci specjaliści zajmują się tym już od ponad 25 lat, zatem spokojnie możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem. Dokładnie i precyzyjnie wykonujemy naszą pracę, która jednocześnie jest naszą największą pasją.

Korzystamy z krajarek firm Maxima i Seypa, które umożliwiają cięcie papieru do długości 1300 mm. Sterowaniem szerokości cięcia zajmuje się komputer, zapewniając dokładność do 0,1 mm. Usługa standardowa, która polega na dostosowaniu rozmiaru Twojego papieru (pod warunkiem, że jest to nie więcej niż 9 sztuk użytków z jednego arkusza i stos papieru o wysokości 5 cm) kosztuje 15 zł. Inne usługi podlegają indywidualnej wycenie.

  1. Z formatu B1 (700 x 1000 mm) jest możliwe uzyskanie maksymalnie 9 użytków A4.
  2. Z formatu A1 (610 x 860 mm) jest możliwe uzyskanie maksymalnie 8 użytków A4.

Na poniższym zdjęciu możesz zobaczyć jak wygląda nasza maszyna do pakowania folią termokurczliwą. Jest to forma zabezpieczenia papieru, która zapewnia mu stabilność wilgotności. Ten parametr jest kluczowy w przypadku prawidłowej pracy drukarek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl