Papier i karton ozdobny Woodstock

Witaj,

jesteś na stronie hurtowni z papierami dla poligrafii, agencji reklamowych.

Specjalizujemy się w imporcie eleganckich wyrobów papierowych.

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy.
Nadal funkcjonuje nasz sklep Papeterra.pl więc możesz tam dokonać zakupu, gdzie będzie Ci wygodniej.

Ceny są takie same, jednakże za przysłanie komentarza dotyczącego funkcjonalności menu ze strony C6papier dostaniesz 10 % rabatu na zakup papierów, lub kopert ozdobnych.

 

 
 

Warunki Handlowe

§1
Postanowienia ogólne


1. Właścicielem Platformy C6 papier jest Artcel sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Loteryjki 71, zarejestrowana w              rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000674950, NIP: 5342545633, REGON: 367112625
2. Ogólne Warunki Handlowe są integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
3. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Ogólnych Warunków Handlowych przez Klienta.
4. Ceny podane w platformie C6 papier są cenami netto.
5. Towary dostępne w Platformie C6 papier są wolne od wad fizycznych i prawnych.

6. Klient dokonujący zakupu lub rejestracji na Platformie C6 papier wyraża zgodę na:

a) przetwarzanie danych osobowych przez C6 papier zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.);

b) otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Towarów i Usług świadczonych przez C6 papier zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 z 9 września 2002 r., poz. 1204).

7. Administratorem i właścicielem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu  internetowego C6   papier.pl w związku z zakupami jest Artcel Sp. z   o.o.   z siedzibą w Warszawie Biuro ul. Loteryjki 71, 01-937 Warszawa). Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku  z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta oraz przy zakupach kredytowych, instytucjom kredytującym zakup i firmom windykacyjnym. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich  poprawiania.  Dane są przekazywane dobrowolnie.

8. Nasze papiery są pakowane w fabryce z tolerancją +/- 5%.

 
§2
Zamówienia


1. Zamówienia można składać w następujący sposób:
a) wykorzystując automatyczną funkcjonalność Platformy C6 papier,
b) e-mailem na adres dostępny na stronie internetowej Platformy C6 papier

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Platforma C6 papier potwierdza przyjęcie zamówienia e-mailem lub telefonicznie. Platforma C6 papier ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności, lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.


3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Platformy C6 papier przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.


4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Platformy C6 papier nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w e-mailu przysłanym Klientowi przez Platformę C6 papier.


§3
Płatności


1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:
a) gotówka przy odbiorze.
b) przelewem – wówczas Platforma C6 papier rezerwuje towar w magazynie i wysyła go na adres wskazany przez Klienta po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym wskazanym w tym celu na stronie internetowej Platformy C6 papier bądź w e-mailu do Klienta,
c) w kredycie kupieckim po wypełnieniu formularza Informacji Handlowej i akceptacji przez C6 papier.


2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.


3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata lub wolny limit uzyskanego w C6 papier kredytu kupieckiego.


§4
Wysyłka - odbiór towaru


1. Zamówiony towar Platforma C6 papier wysyła za pośrednictwem firmy kurierskiej lub udostępnia towar do odbioru przez Klienta w magazynie firmy.

2. Towar zamówiony przez Klienta może być docięty przed odbiorem do dowolnego formatu zgodnie z zamówieniem i obowiązującym cennikiem.

3. Odpady z krojenia są dołączane do przesyłki na życzenie klienta o ile długość odpadu nie przekracza długości papieru po krojeniu.

4. W przypadku gdy krojenie jest gratis odpady pozostają w magazynie


§5
Reklamacje


1. Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 22 743 48 87.

2. Podstawą przyjęcia reklamacji może być:
• wada jakościowa towaru widoczna przy odbiorze
• wada jakościowa towaru widoczna dopiero podczas zadruku lub przerobu towaru
• błędnie zrealizowana dostawa, co do jakości lub ilości towaru

3. Podstawy przyjęcia reklamacji nie może stanowić:
• zbyt mała ilość dostarczonego towaru w przypadku, gdy różnica w ilości jest mniejsza niż 4,5% zamówionego towaru, gdyż może to wynikać z tolerancji procesu technologicznego produkcji bądź konfekcjonowania towaru.
• wada jakościowa towaru w sytuacji gdy towar był przechowywany u Klienta w niewłaściwy sposób, lub gdy minie 30 od czasu dostawy towaru.


4. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem Klient powinien odesłać do Platformy C6 papier reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

5. Platforma C6 papier ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 30 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Platformy C6 papier ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Platformę C6 papier takiej opinii.


6. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

7. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Platforma C6 papier.

8. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: platforma@c6papier.pl lub telefonicznie: 22 743 09 22. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

§7 

Zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, każdy Klient Sklepu ma prawo bez podania przyczyn odstąpić od umowy w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki.

 

§8

Własność intelektualna


Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Platformy C6 papier (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Platformy C6 papier.


§9

Wejście w życie i zmiany Ogólnych Warunków Handlowych Platformy C6 papier


1. Ogólne Warunki Handlowe Platformy C6 papier wchodzą w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Platformy.


2. Platforma C6 papier zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Platformy.


3. Do umów zawartych przed zmianą stosuje się wersję Ogólnych Warunków Handlowych Platformy C6 papier obowiązujących w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl