Selene Volume 0

I to nie koniec zalet papieru marki Selene. Kolejny atut to rozsądna cena i spora oszczędność na kosztach zakupu. Umożliwia to większa o ponad 10% objętość właściwa,  co przekłada się bezpośrednio na cenę zakupu papieru. Papier o gramaturze 90 g/m2 można zastąpić papierem 80 g/m2, a substytutem 130 g/m2, może być papier o gramaturze 115 g/m2.

W ciągu kilku ostatnich lat wielu producentów papieru w Europie wycofało z programu produkcji cienkie bezdrzewne papiery powlekane. Obecnie w wielu przypadkach najcieńszy kredowany papier bezdrzewny  to 90 g/m2. Jednocześnie popyt na te papiery wcale nie spadł. Selene 80g/m2 tym bardziej trafia w potrzeby rynku.

Nowy papier jest dedykowany do wszystkich technik druku, włącznie z zastosowaniem wielotonalnych rastrów stochastycznych. Poza klasycznymi zastosowaniami reklamowymi typu katalogi, broszury, raporty, sprawozdania itp., doskonale nadaje się więc  do reprodukcji i druków artystycznych oraz luksusowych albumów i książek z ilustracjami wielobarwnymi.

Sprzedaż marki Selene prowadzimy zarówno w tradycyjnej formie hurtowej jak i w dogodnej sprzedaży za pośrednictwem naszej platformy internetowej c6papier.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl