Papier i karton ozdobny Woodstock

Witaj.

Jesteśmy jednym z niewielu importerów:

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy z włoskiej fabryki Fedrigoni, niemieckiej Koechler AG i kilku innych europejskich papierni produkujących różne inne papiery.

Dzięki umowom handlowym z największymi hurtowniami papieru w Polsce takimi jak Antalis, Zing, Europapier, Papirus czy Igepa możemy dostarczyć ogromną gamę papierów dostępnych na rynku Polskim w hurtowych cenach importerów.

Nasz model biznesowy - unikalny w branży dystrybucji papierów dla poligrafii - pozwala nam na dostawę papieru w najniższych cenach rynkowych. Warunkiem jest zamówienie w najmniejszych opakowaniach fabrycznych, lecz niekiedy mniejszych.

Nasz rozbudowany dział konfekcjonowania papieru może pokroić papier na dowolny format poligraficzny lub inny. W naszym magazynie przeważają formaty B1, A1, SRA3 i A4.

Oferta C6papier jest bliźniaczą do oferowanej przez Papeterra.pl, różni się jednak warunkami handlowymi i sposobem komunikacji, dzięki czemu możesz kupić taniej. Jeśli chcesz niewiele drożej możesz kupić nasz towar poprzez Allegro lub OLX. Nie wszystkie nasze towary są tam wystawiane, lecz na życzenie zrobimy to dla Ciebie.

 

 
 

Konfekcjonowanie

Papier importujemy w formatach poligraficznych i na miejscu w naszym magazynie kroimy na mniejsze formaty, wyjątek stanowią papiery kserograficzne i inne materiały biurowe pakowane fabrycznie np. folie biurowe Folex. .

krojenie papieru

 

Na naszych krajarkach marki Maxima i Seypa, umożliwiających cięcie papieru do długości 1300 mm, wyposażonej w komputer sterujący ustawieniem szerokości cięcia, pracujemy z dokładnością do  0,1 mm.

Koszt typowego zlecenia gdy ilość użytków z jednego arkusza nie przekracza 9 sztuk, a wysokość stosu papieru 5 cm wynosi 15 zł.

Z formatu B1 (700 x 1000 mm) można uzyskać maksymalnie 9 użytków A4, formatu A1 (610 x 860 mm) można uzyskać maksymalnie 8 użytków A4 

Poniżej tabela prezentująca format papieru szeregu A

Format Papieru C6papier

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl