Cenowy Koncert Życzeń papierów kartonów i kopert ozdobnych

Czyścimy magazyn przed przeprowadzką, jeśli chcesz zaproponuj cenę zakupu i potrzebną ilość. 

Z koncertu możesz skorzystać na trzy sposoby,

  • napisz do nas list z prośbą o przysłanie arkusza Excela do złożenia zamówienia
  • wybierając towary jak podczas składania zamówienia umieścić w komentarzu informacje o cenach i ilościach jakie kupisz w przypadku zaakceptowania oferty
  • lub napisz w liście co potrzebujesz

Wszystkie towaru przy których jest informacja Czyścimy magazyn są objęte akcją czyszczenia magazynu.

Jesteśmy jednym z niewielu importerów papierów ozdobnych:

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy

Kupujemy w włoskiej fabryki Fedrigoni, niemieckiej Koechler AG i kilku innych europejskich papierni produkujących różne inne papiery.

Dzięki umowom handlowym z największymi hurtowniami papieru w Polsce takimi jak Antalis, Zing, Europapier, Papirus czy Igepa możemy dostarczyć ogromną gamę papierów dostępnych na rynku Polskim w bardzo atrakcyjnych cenach

Nasz model biznesowy - unikalny w branży dystrybucji papierów dla poligrafii - pozwala nam na dostawę papieru w najniższych cenach rynkowych. Warunkiem jest zamówienie w najmniejszych opakowaniach fabrycznych, lecz niekiedy mniejszych.

Nasz rozbudowany dział konfekcjonowania papieru może pokroić papier na dowolny format poligraficzny lub inny. W naszym magazynie przeważają formaty B1, A1, SRA3 i A4.

Oferta C6papier jest bliźniaczą do oferowanej przez Papeterra.pl, różni się jednak warunkami handlowymi i sposobem komunikacji, dzięki czemu możesz kupić taniej. Jeśli chcesz niewiele drożej możesz kupić nasz towar poprzez Allegro. Nie wszystkie nasze towary są tam wystawiane, lecz na życzenie zrobimy to dla Ciebie.

 

 
 

Konfekcjonowanie

Papier importujemy w formatach poligraficznych i na miejscu w naszym magazynie kroimy na mniejsze formaty, wyjątek stanowią papiery kserograficzne i inne materiały biurowe pakowane fabrycznie np. folie biurowe Folex. .

krojenie papieru

 

Na naszych krajarkach marki Maxima i Seypa, umożliwiających cięcie papieru do długości 1300 mm, wyposażonej w komputer sterujący ustawieniem szerokości cięcia, pracujemy z dokładnością do  0,1 mm.

Koszt typowego zlecenia gdy ilość użytków z jednego arkusza nie przekracza 9 sztuk, a wysokość stosu papieru 5 cm wynosi 15 zł.

Z formatu B1 (700 x 1000 mm) można uzyskać maksymalnie 9 użytków A4, formatu A1 (610 x 860 mm) można uzyskać maksymalnie 8 użytków A4 

Poniżej tabela prezentująca format papieru szeregu A

Format Papieru C6papier

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl