Papier i karton ozdobny Woodstock

Witaj.

Jesteśmy jednym z niewielu importerów:

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy z włoskiej fabryki Fedrigoni, niemieckiej Koechler AG i kilku innych europejskich papierni produkujących różne inne papiery.

Dzięki umowom handlowym z największymi hurtowniami papieru w Polsce takimi jak Antalis, Zing, Europapier, Papirus czy Igepa możemy dostarczyć ogromną gamę papierów dostępnych na rynku Polskim w hurtowych cenach importerów.

Nasz model biznesowy - unikalny w branży dystrybucji papierów dla poligrafii - pozwala nam na dostawę papieru w najniższych cenach rynkowych. Warunkiem jest zamówienie w najmniejszych opakowaniach fabrycznych, lecz niekiedy mniejszych.

Nasz rozbudowany dział konfekcjonowania papieru może pokroić papier na dowolny format poligraficzny lub inny. W naszym magazynie przeważają formaty B1, A1, SRA3 i A4.

Oferta C6papier jest bliźniaczą do oferowanej przez Papeterra.pl, różni się jednak warunkami handlowymi i sposobem komunikacji, dzięki czemu możesz kupić taniej. Jeśli chcesz niewiele drożej możesz kupić nasz towar poprzez Allegro lub OLX. Nie wszystkie nasze towary są tam wystawiane, lecz na życzenie zrobimy to dla Ciebie.

 

 
 

Kontakt

 

Kontakt:   

Skorzystaj z  FORMULARZA KONTAKTOWEGO 

 Wyślij email:  platforma@c6papier.pl          

Telefon:  (22) 743 09 22 

__________


Biuro Obsługi Klienta i magazyn:
 

ul. Loteryjki 71

01-937 Warszawa

tel. (22) 743 09 22

platforma@c6papier.pl
 

Godziny pracy:  pon.-pt. 8:00-16:00    

__________

  

Konto BANK  PKO BP nr:  52 1240 2887 1111 0010 7340 1798

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl