Cenowy Koncert Życzeń papierów kartonów i kopert ozdobnych

Czyścimy magazyn przed przeprowadzką, jeśli chcesz zaproponuj cenę zakupu i potrzebną ilość. 

Z koncertu możesz skorzystać na trzy sposoby,

  • napisz do nas list z prośbą o przysłanie arkusza Excela do złożenia zamówienia
  • wybierając towary jak podczas składania zamówienia umieścić w komentarzu informacje o cenach i ilościach jakie kupisz w przypadku zaakceptowania oferty
  • lub napisz w liście co potrzebujesz

Wszystkie towaru przy których jest informacja Czyścimy magazyn są objęte akcją czyszczenia magazynu.

Jesteśmy jednym z niewielu importerów papierów ozdobnych:

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy

Kupujemy w włoskiej fabryki Fedrigoni, niemieckiej Koechler AG i kilku innych europejskich papierni produkujących różne inne papiery.

Dzięki umowom handlowym z największymi hurtowniami papieru w Polsce takimi jak Antalis, Zing, Europapier, Papirus czy Igepa możemy dostarczyć ogromną gamę papierów dostępnych na rynku Polskim w bardzo atrakcyjnych cenach

Nasz model biznesowy - unikalny w branży dystrybucji papierów dla poligrafii - pozwala nam na dostawę papieru w najniższych cenach rynkowych. Warunkiem jest zamówienie w najmniejszych opakowaniach fabrycznych, lecz niekiedy mniejszych.

Nasz rozbudowany dział konfekcjonowania papieru może pokroić papier na dowolny format poligraficzny lub inny. W naszym magazynie przeważają formaty B1, A1, SRA3 i A4.

Oferta C6papier jest bliźniaczą do oferowanej przez Papeterra.pl, różni się jednak warunkami handlowymi i sposobem komunikacji, dzięki czemu możesz kupić taniej. Jeśli chcesz niewiele drożej możesz kupić nasz towar poprzez Allegro. Nie wszystkie nasze towary są tam wystawiane, lecz na życzenie zrobimy to dla Ciebie.

 

 
 

Krojenie papieru

Potrzebujesz dużego formatu?

Bez względu na to, jakiego formatu papieru potrzebujesz, dostosujemy jego wymiary specjalnie według Twoich wymagań. Kroimy wszystkie produkty z kategorii papieru w tradycyjnym formacie poligraficznym. Naci specjaliści zajmują się tym już od ponad 25 lat, zatem spokojnie możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem. Dokładnie i precyzyjnie wykonujemy naszą pracę, która jednocześnie jest naszą największą pasją.

Korzystamy z krajarek firm Maxima i Seypa, które umożliwiają cięcie papieru do długości 1300 mm. Sterowaniem szerokości cięcia zajmuje się komputer, zapewniając dokładność do 0,1 mm. Usługa standardowa, która polega na dostosowaniu rozmiaru Twojego papieru (pod warunkiem, że jest to nie więcej niż 9 sztuk użytków z jednego arkusza i stos papieru o wysokości 5 cm) kosztuje 15 zł. Inne usługi podlegają indywidualnej wycenie.

  1. Z formatu B1 (700 x 1000 mm) jest możliwe uzyskanie maksymalnie 9 użytków A4.
  2. Z formatu A1 (610 x 860 mm) jest możliwe uzyskanie maksymalnie 8 użytków A4.

Na poniższym zdjęciu możesz zobaczyć jak wygląda nasza maszyna do pakowania folią termokurczliwą. Jest to forma zabezpieczenia papieru, która zapewnia mu stabilność wilgotności. Ten parametr jest kluczowy w przypadku prawidłowej pracy drukarek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl