Cenowy Koncert Życzeń papierów kartonów i kopert ozdobnych

Czyścimy magazyn przed przeprowadzką, jeśli chcesz zaproponuj cenę zakupu i potrzebną ilość. 

Z koncertu możesz skorzystać na trzy sposoby,

  • napisz do nas list z prośbą o przysłanie arkusza Excela do złożenia zamówienia
  • wybierając towary jak podczas składania zamówienia umieścić w komentarzu informacje o cenach i ilościach jakie kupisz w przypadku zaakceptowania oferty
  • lub napisz w liście co potrzebujesz

Wszystkie towaru przy których jest informacja Czyścimy magazyn są objęte akcją czyszczenia magazynu.

Jesteśmy jednym z niewielu importerów papierów ozdobnych:

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy

Kupujemy w włoskiej fabryki Fedrigoni, niemieckiej Koechler AG i kilku innych europejskich papierni produkujących różne inne papiery.

Dzięki umowom handlowym z największymi hurtowniami papieru w Polsce takimi jak Antalis, Zing, Europapier, Papirus czy Igepa możemy dostarczyć ogromną gamę papierów dostępnych na rynku Polskim w bardzo atrakcyjnych cenach

Nasz model biznesowy - unikalny w branży dystrybucji papierów dla poligrafii - pozwala nam na dostawę papieru w najniższych cenach rynkowych. Warunkiem jest zamówienie w najmniejszych opakowaniach fabrycznych, lecz niekiedy mniejszych.

Nasz rozbudowany dział konfekcjonowania papieru może pokroić papier na dowolny format poligraficzny lub inny. W naszym magazynie przeważają formaty B1, A1, SRA3 i A4.

Oferta C6papier jest bliźniaczą do oferowanej przez Papeterra.pl, różni się jednak warunkami handlowymi i sposobem komunikacji, dzięki czemu możesz kupić taniej. Jeśli chcesz niewiele drożej możesz kupić nasz towar poprzez Allegro. Nie wszystkie nasze towary są tam wystawiane, lecz na życzenie zrobimy to dla Ciebie.

 

 
 

Warunki Handlowe

§1
Postanowienia ogólne


1. Właścicielem Platformy C6 papier jest Artcel sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Loteryjki 71, zarejestrowana w              rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000674950, NIP: 5342545633, REGON: 367112625
2. Ogólne Warunki Handlowe są integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
3. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Ogólnych Warunków Handlowych przez Klienta.
4. Ceny podane w platformie C6 papier są cenami netto.
5. Towary dostępne w Platformie C6 papier są wolne od wad fizycznych i prawnych.

6. Klient dokonujący zakupu lub rejestracji na Platformie C6 papier wyraża zgodę na:

a) przetwarzanie danych osobowych przez C6 papier zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.);

b) otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Towarów i Usług świadczonych przez C6 papier zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 z 9 września 2002 r., poz. 1204).

7. Administratorem i właścicielem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu  internetowego C6   papier.pl w związku z zakupami jest Artcel Sp. z   o.o.   z siedzibą w Warszawie Biuro ul. Loteryjki 71, 01-937 Warszawa). Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku  z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta oraz przy zakupach kredytowych, instytucjom kredytującym zakup i firmom windykacyjnym. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich  poprawiania.  Dane są przekazywane dobrowolnie.

8. Nasze papiery są pakowane w fabryce z tolerancją +/- 5%.

 
§2
Zamówienia


1. Zamówienia można składać w następujący sposób:
a) wykorzystując automatyczną funkcjonalność Platformy C6 papier,
b) e-mailem na adres dostępny na stronie internetowej Platformy C6 papier

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Platforma C6 papier potwierdza przyjęcie zamówienia e-mailem lub telefonicznie. Platforma C6 papier ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności, lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.


3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Platformy C6 papier przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.


4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Platformy C6 papier nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w e-mailu przysłanym Klientowi przez Platformę C6 papier.


§3
Płatności


1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:
a) gotówka przy odbiorze.
b) przelewem – wówczas Platforma C6 papier rezerwuje towar w magazynie i wysyła go na adres wskazany przez Klienta po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym wskazanym w tym celu na stronie internetowej Platformy C6 papier bądź w e-mailu do Klienta,
c) w kredycie kupieckim po wypełnieniu formularza Informacji Handlowej i akceptacji przez C6 papier.


2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.


3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata lub wolny limit uzyskanego w C6 papier kredytu kupieckiego.


§4
Wysyłka - odbiór towaru


1. Zamówiony towar Platforma C6 papier wysyła za pośrednictwem firmy kurierskiej lub udostępnia towar do odbioru przez Klienta w magazynie firmy.

2. Towar zamówiony przez Klienta może być docięty przed odbiorem do dowolnego formatu zgodnie z zamówieniem i obowiązującym cennikiem.

3. Odpady z krojenia są dołączane do przesyłki na życzenie klienta o ile długość odpadu nie przekracza długości papieru po krojeniu.

4. W przypadku gdy krojenie jest gratis odpady pozostają w magazynie


§5
Reklamacje


1. Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 22 743 48 87.

2. Podstawą przyjęcia reklamacji może być:
• wada jakościowa towaru widoczna przy odbiorze
• wada jakościowa towaru widoczna dopiero podczas zadruku lub przerobu towaru
• błędnie zrealizowana dostawa, co do jakości lub ilości towaru

3. Podstawy przyjęcia reklamacji nie może stanowić:
• zbyt mała ilość dostarczonego towaru w przypadku, gdy różnica w ilości jest mniejsza niż 4,5% zamówionego towaru, gdyż może to wynikać z tolerancji procesu technologicznego produkcji bądź konfekcjonowania towaru.
• wada jakościowa towaru w sytuacji gdy towar był przechowywany u Klienta w niewłaściwy sposób, lub gdy minie 30 od czasu dostawy towaru.


4. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem Klient powinien odesłać do Platformy C6 papier reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

5. Platforma C6 papier ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 30 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Platformy C6 papier ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Platformę C6 papier takiej opinii.


6. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

7. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Platforma C6 papier.

8. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: platforma@c6papier.pl lub telefonicznie: 22 743 09 22. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

§7 

Zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, każdy Klient Sklepu ma prawo bez podania przyczyn odstąpić od umowy w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki.

 

§8

Własność intelektualna


Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Platformy C6 papier (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Platformy C6 papier.


§9

Wejście w życie i zmiany Ogólnych Warunków Handlowych Platformy C6 papier


1. Ogólne Warunki Handlowe Platformy C6 papier wchodzą w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Platformy.


2. Platforma C6 papier zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Platformy.


3. Do umów zawartych przed zmianą stosuje się wersję Ogólnych Warunków Handlowych Platformy C6 papier obowiązujących w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl