Papier i karton ozdobny Woodstock

Witaj.

Jesteśmy jednym z niewielu importerów:

kopert ozdobnych
papierów ozdobnych
kartonów ozdobnych
tektur ozdobnych
samoprzylepnych papierów i kartonów ozdobnych
i innych materiałów dla poligrafii i reklamy z włoskiej fabryki Fedrigoni, niemieckiej Koechler AG i kilku innych europejskich papierni produkujących różne inne papiery.

Dzięki umowom handlowym z największymi hurtowniami papieru w Polsce takimi jak Antalis, Zing, Europapier, Papirus czy Igepa możemy dostarczyć ogromną gamę papierów dostępnych na rynku Polskim w hurtowych cenach importerów.

Nasz model biznesowy - unikalny w branży dystrybucji papierów dla poligrafii - pozwala nam na dostawę papieru w najniższych cenach rynkowych. Warunkiem jest zamówienie w najmniejszych opakowaniach fabrycznych, lecz niekiedy mniejszych.

Nasz rozbudowany dział konfekcjonowania papieru może pokroić papier na dowolny format poligraficzny lub inny. W naszym magazynie przeważają formaty B1, A1, SRA3 i A4.

Oferta C6papier jest bliźniaczą do oferowanej przez Papeterra.pl, różni się jednak warunkami handlowymi i sposobem komunikacji, dzięki czemu możesz kupić taniej. Jeśli chcesz niewiele drożej możesz kupić nasz towar poprzez Allegro lub OLX. Nie wszystkie nasze towary są tam wystawiane, lecz na życzenie zrobimy to dla Ciebie.

 

 
 

Wysyłka i odbiór towaru

Towar może być przekazany w jednej z poniższych form:

 1. odbiór z naszego magazynu
 2. dostawa kurierem w paczkach lub na paletach
 3. za pośrednictwem Poczty Polskiej
 4. ekspresowo posłańcem na terenie Warszawie i najbliższej okolicy
 5. dostawa gratis przy zamówieniu o wartości netto powyżej 400 zł
 6. Odbiór z naszego magazynu może nastąpić po uprzednim umówieniu terminu z magazynu firmy:
 7. 01-937 Warszawa ul. Loteryjki 71 (dojazd od ul. Energetycznej), tylko w dni powszednie (bez sobót) w godzinach od 8.00 do 16.00.

Inne informacje o dostawach

 1. Firmy kurierskie w zależności od miejsca  w Polsce dostarczają z reguły na drugi dzień roboczy od daty wydania towaru z naszego magazynu.
 2. Waga jednej paczki nie może przekraczać 30 kg, niekiedy w jednej paczce nie mogą być towary o różnych gabarytach np. papier w formacie 70 x 100 cm i pudełko z kopertami. Wówczas licz się z tym, że zapłacisz za dwie paczki, lub zamów dostawę na palecie.
 3. Z reguły zamówienia złożone do godziny 13 są gotowe do wysyłki tego samego dnia.
 4. Krojenie papieru realizujemy w kolejności napływu zleceń, lecz wysyłamy nie później niż 3 dni robocze od daty złożenia zamówienia.
 5. Dostawa zamówionych towarów ograniczona jest do obszaru Europy i odbywa się pod adres wskazany przez Kupującego w złożonym zamówieniu.
 6. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu towary wolne od wad.
 7. W uzasadnionych przypadkach Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego towaru.

Na stronie „Zawartość Twojego koszyka”

 1. Możesz wybierając jedną z opcji zdecydować czy chcesz przesyłkę w paczce czy na palecie
 2. Znajdziesz informacje o aktualnych kosztach różnych form dostaw.
 3. Wybierając opcje dostawy paczki o wadze do 30 kg
 4. Możesz dodatkowo zamówić usługę krojenia papieru do typowego formatu lecz nie mniejszego niż A4, koszt krojenia na mniejsze lub nietypowe formaty będzie ustalany indywidualnie
 5. Wybierzesz sposób dostarczenia zamówionych towarów
 6. Dowiesz się o aktualnym koszcie wysyłki zależącym od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Koszt ten jest naliczany w momencie sumowania wartości zamówienia, a poznasz przed jego złożeniem i zaakceptowaniem zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl